Muzikál "Můj děda je čert": Když se moderní příběh setká s pohádkovou tradicí

08.03.2024

Rodinné představení je vždy vzrušujícím zážitkem, a pokud ještě přidáme kouzlo pohádky a špetku moderního nadhledu, dostaneme muzikál, který osloví publikum všech věkových kategorií. Jedním takovým příkladem je veselý rodinný muzikál "Můj děda je čert", který nabízí divákům nejen zábavu, ale i poučení a řadu nezapomenutelných melodií.

Příběh nás zavede do domácnosti obyčejné holčičky Aničky, která se právě nachází na prahu puberty. Své vlastní dobrodružství zažívá v každodenním životě, kde máma vystupuje jako nekompromisní vládkyně, zatímco děda (čert) se snaží být podporou a oporou pro Aničku. Právě děda čert se stává prostředníkem mezi Aničkou a její matkou, a to i přes svou přísnou tvář vůči mamince. Jeho přítomnost v Aniččině pokoji prostřednictvím kouzelné skříně otevírá dveře do světa fantazie a dobrodružství.

Anička se snaží uniknout z domova, aby mohla vyrazit na rande se svým vyvoleným, ale mamka ji váže různými úkoly a povinnostmi. Tento motiv připomíná pohádky o Popelce či Oslí kůži, kdy hlavní postava musí překonat překážky a najít vlastní cestu k štěstí. Ve svém úsilí se Anička postupně učí, že za tvrdým povrchem se ukrývá láska a starost o ni, což jí pomáhá porozumět matčině péči a ochraně.

Autor Tomáš Zindler s pomocí své manželky Petry Zindlerové stvořil dílo, které spojuje moderní příběh s prvky tradičních pohádek. Písně, které zní v průběhu muzikálu, jsou autentické a přinášejí do představení nezapomenutelnou atmosféru. Důležitou součástí jsou také baletní čísla, která přinášejí do představení grácii a eleganci, a to jak v podobě pomocníků čerta, tak v roli kamarádek princezny Aničky.

"Můj děda je čert" není pouhým divadelním představením, ale zároveň i zábavným a poučným zážitkem pro celou rodinu. Kombinace moderního pohledu na svět s kouzlem pohádkových motivů vytváří atmosféru, která osloví diváky všech věkových skupin a přinese jim nejen radost, ale i uvědomění si hodnoty rodiny a vzájemné lásky.

Více informací o tomto krásném představení naleznete na www.mujdedajecert.cz 

Objednejte si toto krásné představení do kulturního programu ještě dnes! Stačí volat 603 700 550! 

školní představení Můj děda je čert
školní představení Můj děda je čert
© 2019 Producer Tomáš Zindler zindler@3creation.eu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!