Bubblenoviny

Tomáš Zindler není jen jméno, které zní povědomě díky jeho úspěchům v oblasti filmové tvorby a reklamního průmyslu. Je to umělec, jehož dílo nejen zaznívá na plátnech kin, ale i v srdcích diváků a posluchačů po celém Česku. Jeho talent a vášeň propojují svět filmu a hudby, vytvářejíce nezapomenutelné zážitky.

Když přichází na akce, kde každý tón a každý zvuk musí být naprosto dokonalý, není prostor pro kompromis. Tímto zásadním úkolem se zabýváme v agentuře Bubblemusic. Naše vášeň pro zvuk a technologii nás motivuje hledat nejlepší možné vybavení a talenty, abychom zajistili, že vaše události zazní s nejvyšší kvalitou.

Svět opery a operety je obohacen o vzácný talent, který si získal srdce publikum po celé České republice. Ivo Melkus, absolvent Akademie múzických umění v Praze, přinesl do světa umění nejen své vynikající hudební dovednosti, ale i nezměrnou vášeň a oddanost k divadlu.

Rodinné představení je vždy vzrušujícím zážitkem, a pokud ještě přidáme kouzlo pohádky a špetku moderního nadhledu, dostaneme muzikál, který osloví publikum všech věkových kategorií. Jedním takovým příkladem je veselý rodinný muzikál "Můj děda je čert", který nabízí divákům nejen zábavu, ale i poučení a řadu nezapomenutelných melodií.

Začít novou kapitolu není nikdy snadné, ale když se na to podíváme zpětně, je úžasné vidět, jak daleko jsme došli. S hrdostí oznamujeme, že jsme se jako agentura poprvé představili s operetním pořadem, který se stal naším prvním krokem do světa umění.

Přivítejte se na palubě "Vlaku do nebe" – zájezdního divadla, které přináší nezapomenutelný zážitek plný hudby, humoru a emocí do obcí a kulturních domů po celé zemi. Pod vedením režiséra a talentovaného hudebníka Tomáše Zindlera se toto představení již po padesáté vydává na cestu, aby oslovilo srdce a smysly diváků všech generací.

© 2019 Producer Tomáš Zindler zindler@3creation.eu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!