Retromuzikál Vlak do nebe pro srdce plné nostalgických melodií

04.03.2024

Přivítejte se na palubě "Vlaku do nebe" – zájezdního divadla, které přináší nezapomenutelný zážitek plný hudby, humoru a emocí do obcí a kulturních domů po celé zemi. Pod vedením režiséra a talentovaného hudebníka Tomáše Zindlera se toto představení již po padesáté vydává na cestu, aby oslovilo srdce a smysly diváků všech generací.

"Vlak do nebe" je nejen divadelním představením, ale skutečnou cestou časem do éry 60. let, kdy se diváci mohou ponořit do nostalgické atmosféry a připomenout si své oblíbené písně z této doby. V čekárně na vlakovém nádraží se postupně scházejí tři cestující, jejichž osudy a příběhy jsou provázány melodiemi jako "Tereza", "Dva roky jezdím bez nehod" či "Život je jen náhoda". Průvodcem těmito osudy je záhadný průvodčí, který svou roli jakéhosi anděla či psychologa zahrnuje s lehkostí a humorem.

Hudební doprovod, který vytvářejí klavírista a houslista, dodává představení energii a atmosféru nostalgie. Stylová a taneční čísla pak diváky vtáhnou do světa barev a rytmů 60. let, zatímco kostýmy a scéna přenášejí atmosféru této doby přímo na jeviště.

"Vlak do nebe" není jen o hudbě a tanci – je to příběh o životě, naději a druhých šancích, který osloví každého diváka. Celková délka programu 75 minut je jako stvořená pro večer plný zábavy a emocí.

Připojte se k nám na palubě "Vlaku do nebe" a společně si připomeňme nezapomenutelné písně a atmosféru 60. let.

Připravte se na nezapomenutelnou cestu do minulosti plnou radosti, smíchu a emocí s "Vlakem do nebe"! 

Více informací naleznete na www.vlakdonebe.cz nebo www.bubblemusic.cz 

Objednejte si tento krásný muzikál do kulturního programu ještě dnes na telefonním čísle 603 700 550!

© 2019 Producer Tomáš Zindler zindler@3creation.eu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!